You don't have javascript enabled. Good luck with that.

ثبت نام پنجمين نمايشگاه تخصصي مخابرات، ارتباطات و صنايع وابسته آغاز شد

توسعه صنعت مخابرات از اصلی ترین مباحث سند چشم انداز 20 ساله کشور در افق 1404 است و لزوم توسعه و ارتقای جایگاه این صنعت و نقش آن در عصری که از آن به عنوان عصر ارتباطات یاد می شود، برکسی پوشیده نیست.  

توسعه صنعت مخابرات از اصلی ترین مباحث سند چشم انداز 20 ساله کشور در افق 1404 است و لزوم توسعه و ارتقای جایگاه این صنعت و نقش آن در عصری که از آن به عنوان عصر ارتباطات یاد می شود، برکسی پوشیده نیست.  

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، با وقوع تحولات عظیمی که جهان را در تسخیر خود در آورده و اشکال نو و متفاوتی از روابط را در جهان امروز رقم زده است، صنعت مخابرات نقشی کلیدی یافته و از عوامل تعیین مناسبات کشورها به شمار می رود. 

بنابراین به هیچ وجه نمی توان از این مؤلفه عظیم غافل بود و از این رو این صنعت حساس و استراتژیک به فضایی نیاز دارد که در آن به اقتضای مناسبات این صنعت، گردش اطلاعات و تبادل به خوبی صورت گیرد.

به روز رسانی توانمندی ها و سرعت دهی به فرآیندها از اساس و اصول این صنعت است زیرا در غیر این صورت، کشور با فقر تکنولوژی و فقدان توسعه روبرو می شود و در مسیر بالندگی خود، شتاب و سرعت لازم را نخواهد داشت.

از این رو حضور در فضاهایی که در بُروز توانمندی های مطلوب و نشان دهی قدرت های موجود، اثرگذار بوده و در مسیر تحقق اهداف، به روز رسانی اطلاعات و داده ها و همچنین سرعت بخشی به عملکردهای این صنعت کشور نقشی کلیدی داشته باشد، لازم و ضروری است.

در این زمینه برگزاری نمایشگاه های تخصصی می تواند بستری مناسب برای هم افزایی متخصصین و نمایش توانمندی های اثرگذار باشد و در مسیر تحقق اهداف و به روز کردن اطلاعات و داده ها مؤثر واقع شود.    

 از این رو پيرو برگزاري موفق چهار دوره نمايشگاه تخصصي مخابرات، ارتباطات و صنایع وابسته در شهر اصفهان كه مورد استقبال علاقمندان، متخصصان و عموم مردم قرار گرفته در نظر است تا پنجمین نمايشگاه تخصصي مخابرات، ارتباطات و صنایع وابسته (ايران-اصفهان) از تاريخ 25 تا 29 مرداد ماه 1394 در محل نمايشگاه هاي بين المللي استان اصفهان برگزار گردد.

فرآیند ثبت نام این نمایشگاه از تاریخ 19/02/1394 آغاز شده که علاقه مندان  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت  های www.Danac.ir و www.isfahanict.ir مراجعه نمایند.  

 

سه شنبه - 22 اردیبهشت 1394 - ساعت 12:56

موضوعات

    نظر سنجی

    آمار بازدید